Novinka v e-shope! Raňajkové kaše ako vhodná alternatíva pri potravinových intoleranciách

1000009pro-pohanka1000010pro-ryza

Ak ste si pomocou testu na potravinovú intoleranciu zistili, že by ste sa mali vyhýbať tradičnému pečivu (vyšli vám pšenica, či kvasnice) a mlieku, a ak si teraz kladiete otázku: „Čo mám teda raňajkovať?“ táto správa je práve pre vás :)

Na Slovensku základ bežných raňajok tvorí často chlieb s maslom, so syrom, či vločky zaliate mliekom alebo jogurtom…..  Kedže je častokrát veľmi ťažké nastaviť jedálniček bez 3-4 základných potravín,  našli sme pre vás jednu
z možných alternatív na raňajky či zdravú desiatu, ktorú uvádza na trh slovenský výrobca Vemica s.r.o.. Dobrou správou je aj to, že ju môžete dostať aj v našom e-shope:)

Táto chutná zmes obsahuje pohánku, resp. ryžu, sójové mlieko, zelený jačmeň, sušené ovocie, má vysoký obsah bielkovín a je fantastickým zdrojom vlákniny, ktorá je tiež pri boji s potravinovou intoleranciou potrebná. Rovnako ako inulín, ktorý pomáha s nastavením správnej črevnej rovnováhy. Prechádza totiž nezmenený až do hrubého čreva, kde sa stáva zdrojom „potravy“ pre prospešné črevné baktérie. Produkt je obohatený o  mladý zelený jačmeň, o ktorom je známe, že je to vysoko účinná, na živiny bohatá potravina, s množstvom vlákniny, prírodných vitamínových komplexov, minerálov, enzýmov a aminokyselín. Kaše majú nízku kalorickú hodnotu vďaka čisto prírodným sladidlám a neobsahujú žiadne umelé aditíva, sú naviac VEGAN, LACTOSE FREE a GLUTEN FREE.

Takže oplatí sa vyskúšať a my vám prajeme dobrú chuť!