Ak si chcete dať otestovať širšiu škálu potravín, potom je pre Vás test Food Print 120+, Food Print 200+ alebo Food Print Vegetarian to pravé. Pri tomto type testovania je krvná vzorka analyzovaná najpresnejším zariadením tohto druhu na trhu s využitím technológie microarray.

Vzorku, ktorú si odoberiete doma, resp. ju pre Vás odoberie zdravotnícky profesionál, nám zašlete na adresu nášho zberného miesta a o 10-14 dní obdržíte prehľadný report – správu s výsledkami, v ktorej budú identifikované problémové potraviny.

Objednávky na test FOOD PRINT na e-shope alebo na info@vitallife.sk

Ako prvý krok Vám domov zašleme odberovú sadu.

Všetko, čo potrebujeme, je vzorka krvi získaná vpichom do prsta. Veľmi jednoduchým spôsobom si môžete odobrať krv z prsta aj sami doma, k čomu dostanete spoločne so skúmavou aj predpripravenú obálku a presný návod na odber krvi. Skúmavku so vzorkou potom zašlete do nášho centra na analýzu.

Po vykonaní analýzy Vašej vzorky Vám budú e-mailom (alebo poštou) zaslané výsledky testu spoločne s presným postupom, ako dodržiavať eliminačnú diétu a ktoré alternatívy potravín sú vo Vašom prípade najvhodnejšie.

V prípade záujmu je možné zakúpiť si aj osobnú konzultáciu.

Viac info na tel.   +421 438 484, resp. info@food-detective.sk