Candida scan

Candida albicans je kvasinkovitá huba bežne sa vyskytujúca na koži a slizniciach. Premnoženie candidy spôsobuje kandidózu. Faktormi ochorenia sú stres, infekcia, užívanie antibiotík, užívanie hormonálnej antikoncepcie. Prejavuje sa únavou, telesnou slabosťou, bolesťami hlavy, bolesťami kĺbov a svalov, hnačkami, zápchami, nadúvaním, poruchami koncentrácie a pamäti, zápalmi vagíny, alergiou, nepravidelnou menštruáciou či neplodnosťou alebo opakujúcimi sa infekciami.
Pociťujete niektoré z týchto symptómov? Objednajte si náš test Candida Scan a pozitívny výsledok konzultujte so svojím lekárom, ktorý vám nasadí liečbu a vy sa zbavíte nepríjemných ťažkostí. (Výsledky do 14-21 pracovných dní.) Ide o spoľahlivý diagnostický ELISA test, na ktorý stačí pár kvapiek krvi.

Candida test sa používa veľmi jednoducho. Vzorku získate doma pichnutím do špičky prsta (sada obsahuje všetko potrebné na zvládnutie v domácom prostredí) a následne sa získaná vzorka zašle v špeciálnom ochrannom obale a igelitovej obálke (obdržíte v balíčku spolu s lancetami na získanie krvi) na naše zberné miesto. Výsledky vám prídu o niekoľko dní na váš e-mail.

Candida   Candida on petri dish   Candida   Candida Scan