FOOD DETECTIVE test sa profesionalizuje

Iste ste si už všimli, že od prvého októbra je možné zakúpiť si test na 59 potravín FOOD DETECTIVE už len vo forme služby. Food Detective neodchádza, práve naopak – ešte viacej sa profesionalizuje a koneční užívatelia majú tak možnosť zakúpiť si ho spolu s profesionálnym spracovaním a vyhodnotením.

Naďalej nie je potrebné objednávať sa k lekárovi ani čakať týždne na termín či výsledky.

Pripravili sme pre vás spôsob, ako môžete naďalej využívať tento jednoduchý, presný a bezpečný spôsob testovania.

V súčasnosti máte možnosť získať vzorku v pohodlí vášho domova, pričom o jej spracovanie a vyhodnotenie sa postará odborný personál.

Stačí svoju vzorku zaslať v špeciálnej sade na získanie a odoslanie vzorky Sl. postou alebo kuriérom na uvedenú adresu a profesionáli ju vyhodnotia za vás. (Takúto odbernú sadu máte samozrejme už v cene,  zašleme vám ju domov a poštovné pri objednávke neplatíte).

O vzorku sa nemusíte báť, pri tejto metodike testovania nie je potrebné, aby išlo o úplne čerstvú vzorku, keďže odborníci pracujú s krvným sérom/plazmou, ktoré znesú aj vyššie či nižšie teploty aj počas niekoľkých dní. Samotná vzorka je pri preprave chránená a zabezpečná špeciálnym obalom.

V cene testu je vytestovanie vzorky a vyhodnotenie výsledkov v podobe reportu a obrázkový online sprievodca výsledkami (POZOR: nie individuálny stravovaci plán).

Vyhodnotenie rtvá približne 3 pracovné dni od prijatia vzorky a obdržíte ho spolu so sprievodcom na váš mail.