Novinka v e-shope! Raňajkové kaše ako vhodná alternatíva pri potravinových intoleranciách

Raňajkové kašeRaňajková kaša ryžová

Skvelé raňajkové kaše!

Ak ste si pomocou testu na potravinovú intoleranciu zistili, že by ste sa mali vyhýbať tradičnému pečivu (vyšli vám pšenica, či kvasnice) a mlieku, a ak si teraz kladiete otázku: „Čo mám teda raňajkovať?“ táto správa je práve pre vás :)

Na Slovensku základ bežných raňajok tvorí často chlieb s maslom, so syrom, či vločky zaliate mliekom alebo jogurtom…..  Kedže je častokrát veľmi ťažké nastaviť jedálniček bez 3-4 základných potravín,  našli sme pre vás jednu
z možných alternatív na raňajky či zdravú desiatu, ktorú uvádza na trh slovenský výrobca Vemica s.r.o.. Dobrou správou je aj to, že ju môžete dostať aj v našom e-shope:)

Táto chutná zmes obsahuje pohánku, resp. ryžu, sójové mlieko, zelený jačmeň, sušené ovocie, má vysoký obsah bielkovín a je fantastickým zdrojom vlákniny, ktorá je tiež pri boji s potravinovou intoleranciou potrebná. Rovnako ako inulín, ktorý pomáha s nastavením správnej črevnej rovnováhy. Prechádza totiž nezmenený až do hrubého čreva, kde sa stáva zdrojom „potravy“ pre prospešné črevné baktérie. Produkt je obohatený o  mladý zelený jačmeň, o ktorom je známe, že je to vysoko účinná, na živiny bohatá potravina, s množstvom vlákniny, prírodných vitamínových komplexov, minerálov, enzýmov a aminokyselín. Kaše majú nízku kalorickú hodnotu vďaka čisto prírodným sladidlám a neobsahujú žiadne umelé aditíva, sú naviac VEGAN, LACTOSE FREE a GLUTEN FREE.

Takže oplatí sa vyskúšať a my vám prajeme dobrú chuť!