Našim prvoradým cieľom je poskytnúť Vám maximálnu podporu, akonáhle aj vy zistíte, že trpíte na potravinovú intoleranciu. Nižšie uvedení partneri  Vám dokážu poskytnúť odborné nutričné poradenstvo a ďalšie informácie.

Spolupracujúci odborníci v oblasti výživy

Odborné poradenstvo, ako sa správne a primerane stravovať, ako zdravo žiť a hýbať sa, ako zaradiť zásady zdravej životosprávy do bežného dňa. Individuálne poradenstvo k potravinovej intolerancii pre všetkých, ktorí potrebujú poradiť s výsledkom.

MUDr. Alexandra Frolkovičová  je praktická lekárka a internistka, ktorá sa dietológii venuje už 16 rokov. V rámci hodinovej konzultácie vám pomôže nielen správne zostaviť stravu podľa výsledku nášho testu, ale môže dať aj odporúčania k riešeniu iných pridružených zdravotných problémov. Ak potrebujete pomoc s výberom a nákupom potravín, prípadne pripraviť jedálny lístok, môžete využiť aj službu „Tri v jednom“ 

Nemocnica s poliklinikou Medissimo je unikátnym projektom zdravotnej starostlivosti na slovenskom trhu. K našim hlavným prednostiam patrí ponúkaný rozsah a kvalita zdravotnej starostlivosti garantovaná špičkovým lekárskym tímom.

logo_mkp1

Centrum preventívnej medicíny MEDICAL MKP je zamerané na liečebno-preventívnu zdravotnú starostlivosť. Na slovo „preventívny“ kladieme skutočne veľký dôraz. Preto sú u nás samozrejmosťou aj nadštandardné služby ako napríklad test potravinovej intolerancie. Zárukou kvality nášho centra sú naše dlhoročné skúsenosti a erudovaný tím odborníkov.

Medicínske centrum Vitality s.r.o. Ambulancia a štúdio chudnutia a skrášlenia postavy. Šustekova 2, Bratislava – Petržalka

PALEO-LOGO2

Poradenské služby v oblasti zdravia, stravovania a životného štýlu. Partner Polikliniky Mlynská dolina v BA, kde odborné konzultácie a vyšetrenia poskytuje MUDr. Eva Smíšková. Odborné vyšetrenia, indikované krvné rozbory, testy potravinovej intolerancie a liečba chronických ochorení s podporou individuálnej a personalizovanej úpravy stravy

logo_finclub

Potrebujete poradiť? Máte zdravotné problémy? Chcete sa začať starať o svoje zdravie a neviete ako na to? Finclub už niekoľko rokov ponúka svojim zákazníkom bezplatné poradenstvo lekára a kvalitné prírodné výživové doplnky, ktoré majú pôvod v čistej fínskej prírode.

aloevera

GLOBAL TRADE SLOVAKIA, s.r.o. Zdravie a vitalita Kontakt: Henrieta Peškovičová

Centrum akupunktury Neštátne zdravotnícke zariadenie CENTRUM AKUPUNKTÚRY v Bratislave, pracovisko akreditované MZ SR pre program sústavného vzdelávania v akupunktúre.

lekarendomaaaaaa

Lekáreň doma Internetový obchod zameraný na zdravú výživu, očistenie organizmu, zdravé chudnutie, krásu, obnovenie imunity, výrobky napomáhajú zdravému vývinu detí, dokážu riešiť rôzne zdravotné problémy.

logo_biocare

Zdravie z prírody. Predaj BIO doplnkov výživy.

slnieckove

Základnou myšlienkou ponuky spoločnosti je: Priama podpora a realizácia aktivít prispievajúcich ku zdravému, štýlu života, osveta pre široký okruh záujemcov, konzultácie

vyzivove-studio

Odborník na výživu Vám pomocou Food Detective™ identifikuje problémové potraviny, zostaví online individuálny plán stravovania a poradí, ako si upraviť hmotnosť.

banner_240

Každý z vás má iné problémy a každé telo potrebuje iné vitamíny, minerálne látky či bylinky. Zdravie bez liekov vám pomôže nielen identifikovať, čo vám spôsobuje zdravotné problémy, ale aj násť práve taký životný štýl a výživu, ktoré vás spravia zdravým, silným a šťastným. www.zdraviebezliekov.sk

 

befit1

BeFit – Fitness and Wellness štúdio – anticelulitídne, zoštíhľujúce cvičenia a procedúry pre regeneráciu a relaxáciu celého tela. – cvičenie so súčasným zachovaním súkromia, sauna bez kropajov potu na tvári, wellness kurzy spojené s poradenstvom zdravej výživy.

gnostik-final

Diagnostika a terapia dlhodobých chronických zdravotných ťažkostí, porúch pohybového ústrojenstva, chrbtice a problémov s plodnosťou žien aj mužov bez použitia umelých chemických prostriedkov. Reflexná terapia, aurikuloterapia, ázijské metódy harmonizácie organizmu, poradenstvo, biorytmická metóda kontroly plodnosti TopFertility®.

kompvyziva

Ucelený systém, vďaka ktorému dosiahnete optimálnu hmotnosť, kondíciu a zdravie. Jedinečnou diagnostikou zistíme: hormonálnu nerovnováhu, funkciu štítnej žľazy, intoleranciu potravín, rýchlosť spaľovania, metabolický typ, nábeh na cukrovku. Z výsledkov je Vám individuálne vypracovaný celoživotný výživový plán, s ktorým sa budete cítiť plní energie a vitality.

leonessa1

Dúhové elixíry – prírodné výživové doplnky. Odborné poradenstvo českého fytoterapeuta & mykoterapeuta Martina Kolára v oblasti výživy & prírodnej liečby. Produkty podporujúce zdravý životný štýl.

cam diet sk smaller

Bezpečné, účinné a zdravé chudnutie. Nutrične vyvážené výživové programy a diéta bez JOJO efektu.

Distribučný partner pre veľkoobchod

 

sepea_logo

Ak ste lekáreň, bioobchod alebo lekár a chceli by ste pracovať s testami Food Detective a Food Print, kontaktujte nás.

Ostatní partneri

 

pre-alergikov

Internetový portál PreAlergikov.sk je tu pre všetkých, ktorí sa musia vysporiadať s niektorým z alergických ochorení – alergia, astma či atopický ekzém. Naším cieľom je pomôcť ľuďom nájsť riešenie ich problému.

ekotrend-myjava

Výroba a distribúcia bioproduktov. Výrobky zo špaldovej pšenice (múka, krupica, cestoviny, tyčinky), čaje, sušené jablká a olej značky Biomila. Biokozmetika a biodrogéria. Vyskúšajte chuť a silu prírody!

lama

LAMA Bioinštitút – Hlavnou myšlienkou spoločnosti je hlavne zdravý životný štýl – detoxikácia organizmu metódou črevnej sprchy.

vemica

 

Internetový obchod s práškovými potravinami. www.vemica.sk

oxywise

Koncentrátory a generátory kyslíka.

logo CNS 02

Už viac než 20 rokov sa špecializuje na vývoj a poskytovanie rôznych diagnostických testov, založených predovšetkým na metóde ELISA, ktorá zaručuje bezpečnosť a spoľahlivosť výsledkov. Patrí medzi priekopníkov v tejto oblasti. www.camnutri.com

Zastúpenie v ČR     http://www.food-detective.cz/

Zaoberáte sa poradenstvom v oblasti výživy?

Aj vy sa môžete stať naším partnerom! V prípade záujmu o spoluprácu nás kontaktujte na info@food-detective.sk!