Pre vlasy krajšie ako z reklamy

 

Potraviny majú priamy vplyv na výživu vlasov, avšak niekedy zmeniť stravovanie nestačí. Aj z tohto dôvodu sme zaradili do našej ponuky šampóny a vody značky MILVA.

Prinášame Vám inovatívne kozmetické prípravky značky, ktorá je na bulharskom trhu už viac ako 10 rokov a teší sa veľkej popularite aj u nás na Slovensku.  Jedinečnosť týchto produktov je v ich zložení. Obsahujú prírodné látky a tak ľudskú pokožku nezaťažujú škodlivými chemickými látkami, akými sú parabény a silikóny. Každý z produktov rieši konkrétny problém (vypadávanie vlasov, lupiny, akné…) podľa toho, akú aktívnu prírodnú zložku obsahuje.

Vlasy sú korunou krásy. Máte pocit, že tá Vaša stráca svoju dokonalosť ? Vyskúšajte šampón Chinín FORTE. Aktívna zložka šampónu – chinín sa získava z chinínovníka, stromu rastúceho pôvodne v Južnej Amerike. Domorodí obyvatelia Peru ho používali ako všestranný liek a do Európy sa dostal vďaka misionárom. V roku 1631 bol prvýkrát použitý na liečbu malárie a v súčasnosti je najdôležitejším antimalarikom. Chinín sa taktiež pre svoju špecifickú chuť pridáva do nápojov známych ako tonic.

Viacerými štúdiami bolo dokázané, že chinín redukuje stratu vlasov, zanecháva vlasy silné a lesklé. A naviac podporuje rast vlasov. Už po pár týždňoch používania budú vaše vlasy viditeľne dlhšie. Výsledok rozhodne stojí za to ;)

Máte so značkou Milva skúsenosti ? Budeme radi, ak sa s nimi podelíte.

Viac info v našom e-shope na stránke  chinin.sk.vlasy