Stále veľa otáznikov k výžive pri intoleranciách? Pripravili sme pre Vás špeciálnu diskusiu na túto tému 29.9.2017

Ako si pomôcť pri zostavovaní jedálnička pri viacerých typoch intolerancií, ako sa zorientovať, na čo dávať pozor pri výžive detí a mnohé ďalšie okruhy vysoko atraktívnych otázok a tém.

Moderovaná diskusia s odborníkmi na výživu a zdravie o tom, kde nachádzať hranice zdravého jedla, ako sa trend zdravého jedla dotýka výberu a vplyvu na zvyky a tradície v stravovaní. Kedy odhaliť, že telo nie je kompatibilné s jedlom a jedlo viac nie je dobrou energiou. Rezonuje u vás pojem intolerancia potravín? Ktoré životné etapy v tele ženy najviac ovplyvňujú chute, zmeny v stravovaní. Ako žena – matka – kuchárka dokáže ovplyvniť stravovanie celej rodiny. Čo dovolíme zjesť deťom? Dokáže matka so sklonom k zdravej kuchyni odolávať častému nepochopeniu najbližšej rodiny? Kedy sa dá jedlom liečiť? A kedy aj zdravá strava môže spôsobiť problémy?

Na množstvo otázok sa budú snažiť nájsť spoločné odpovede odborníčky: MUDr. Iveta Plšeková (praktický lekár pre dospelých), Ing. Janka Trebulová (výživový špecialista pre detskú výživu a komplexné stravovanie), Evka Blaho (naturopatka).

Verím, že svojou prítomnosťou podporíte myšlienku šírenia zdravého prístupu k jedlu, k sebe, k svojmu telu a životnému štýlu. Srdečne vás v mene organizátorov pozývam a vopred ďakujem za účasť

Henrieta Kundrátová Peškovičová
moderátor podujatia

Registračný poplatok  7 EUR –  REGISTROVAŤ SA

Upozornenie! Okrem večernej diskusie sa bude v priebehu dňa konať vzdelávací seminár, kde sa dá o téme potravinových intolerancií dozvedieť ešte viac. Ak ste prihlasení na dennú časť podujatia, prosím, uveďte to v registračnom formulári.
Vstup na večernú časť bude pre Vás bezplatný.