Food Print

Food Detective™ (testovanie/služba)

Food Detective™ je test potravinovej intolerancie, pri ktorom si sami v pohodlí domova získate malú vzorku krvi, zašlete ju na analýzu a výsledky obdržíte na Váš email. Nepotrebujete ísť k lekárovi, ani čakať týždne na výsledky z testovacích laboratórií. Použitie Food Detective™ je veľmi jednoduché. Priložené Inštrukcie krok za krokom vás týmto procesom ľahko prevedú. Všetko potrebné k získaniu vzorky nájdete ako súčasť balenia odberného setu pre Food Detective™.

Zbavte sa symptómov potravinovej intolerancie a žite plnohodnotný život.

Najnovšie ide o profesionálnu službu (nie plne samodiagnostický test), pri ktorej dostanete odbernú sadu pre získanie a zaslanie vzorky na test potravinovej intolerancie. Máte tiež možnosť sa prostredníctvom našej podpory objednať na určitý termín na naše odberové miesto – a to buď v Prahe alebo Bratislave – a výsledok budete poznať už do pár hodín.

S Food Detective ™ dostanete výsledky na Váš e-mail do 3 pracovných dní (od prijatia vzorky).

Jednoduchý, bezpečný, presný a rýchly test potravinovej intolerancie.

 

Food Detective

Aj vy môžete trpieť potravinovou intoleranciou… Zistite to a otestujte sa ešte dnes! Vyvinutý spoločnosťou Cambridge Nutritional Sciences!

Kúpiť test

Food detective môže pomôcť aj vašej kráse. Viac tu.

NOVÉ! Odteraz máte možnosť zaslať nám vašu vzorku a my vám ju vytestujeme. Máte tak možnosť vybrať si testovanie nielen širšej škály potravín s Food Print, ale aj 59 potravín s Food Detective™.