Food Print

Food Detective™

Food Detective™ je samo-diagnostický test potravinovej intolerancie, ktorý si môžete vykonať sami v pohodlí Vášho domova. Nepotrebujete ísť k lekárovi, ani čakať týždne na výsledky z testovacích laboratórií. Použitie Food Detective™ je veľmi jednoduché. Priložené Inštrukcie krok za krokom Vás týmto procesom ľahko prevedú. Všetko potrebné k získaniu vzorky a tiež k samotnému testovaniu nájdete ako súčasť balenia Food Detective™. Testovacia podložka, na ktorej sú nanesené potravinové extrakty Vám ukáže, na ktorú z potravín sa vytvorili protilátky. Samotný postup je jednoduchý:

  1. Najskôr zo špičky prsta odoberiete malú vzorku krvi, necháte rozpustiť v roztoku a pôsobiť.
  2. V ďalších krokoch pomocou detekčného a vývojového roztoku identifikujete prítomnosť protilátok na jednu alebo viacero potravín v závislosti od výskytu modro-zafarbených bodov na reakčnej podložke.
  3. Pomocou priloženej schémy v inštrukciách ľahko zistíte, na ktorú potravinu ste zareagovali pozitívne.

 

DSC_7288a1 low res rozlozeny food

S Food Detective™ máte výsledky o 40 minút. Jednoduchý, bezpečný, presný a rýchly, Food Detective™ – prvý test na svete určený na samo-diagnostiku potravinovej intolerancie.

Aj vy môžete trpieť na potravinovú intoleranciu… Zistite to a otestujte sa ešte dnes! Vyvinutý spoločnosťou Cambridge Nutritional Sciences!

Food detective môže pomôcť aj vašej kráse. Viac tu.

Chceli by ste nám radšej zaslať Vašu vzorku k nám a my Vám ju vytestujeme laboratórne? Máte tak možnosť vybrať si testovanie širšej škály potravín s Food Print!