Food Print

Food Detective™

Food Detective™ je test potravinovej intolerancie, ktorý si môžete vykonať sami v pohodlí domova. Nepotrebujete ísť k lekárovi, ani čakať týždne na výsledky z testovacích laboratórií. Použitie Food Detective™ je veľmi jednoduché. Priložené Inštrukcie krok za krokom vás týmto procesom ľahko prevedú. Všetko potrebné k získaniu vzorky a tiež k samotnému testovaniu nájdete ako súčasť balenia Food Detective™. Testovacia podložka, na ktorej sú nanesené potravinové extrakty vám ukáže, na ktorú z potravín sa vytvorili protilátky. Samotný postup je jednoduchý.

Zbavte sa symptómov potravinovej intolerancie a žite plnohodnotný život.

Novo ide o profesionálne službu, pri ktorej dostanete vzorkovaciu sadu pre získanie a zaslanie vzorky na test potravinovej intolerancie. Máte tiež možnosť sa prostredníctvom našej podpory objednať na určitý termín na naše odberové miesto – a to buď v Prahe alebo Bratislave – a výsledok budete poznať už do hodiny.

S Food Detective ™ máte výsledky na Vašom e-mailu do 3-4 pracovných dní (od prijatia vzorky).

Jednoduchý, bezpečný, presný a rýchly test potravinovej intolerancie.

 

Food Detective

Aj vy môžete trpieť potravinovou intoleranciou… Zistite to a otestujte sa ešte dnes! Vyvinutý spoločnosťou Cambridge Nutritional Sciences!

Kúpiť test

Food detective môže pomôcť aj vašej kráse. Viac tu.

NOVÉ! Odteraz máte možnosť zaslať nám vašu vzorku a my vám ju vytestujeme. Máte tak možnosť vybrať si testovanie nielen širšej škály potravín s Food Print, ale aj 59 potravín s Food Detective™.