Food Detective CNS 02

Cambridge Nutritional Sciences Ltd (CNS) je dcérskou spoločnosťou Omega Diagnostics Group PLC, poskytovateľa diagnostických produktov, ktoré využívajú nemocnice, kliniky a laboratóriá vo viac než 100 krajinách sveta

Spoločnosť CNS disponuje vlastnou vedeckou a výskumnou základňou, ktorá vyvinula Food Detective™ – svetovo prvý samodiagnostický test pre detekciu potravinovej intolerancie (nový spôsob testovania na princípe macroarray) a Food Print™  (testovanie na princípe najmodernejšej technológie microarray). Spoločnosť sa už viac než 20 rokov špecializuje na vývoj a poskytovanie rôznych diagnostických testov, založených predovšetkým na metóde imuno-enzymatickej reakcie (ELISA), ktorá zaručuje bezpečnosť a spoľahlivosť výsledkov. Patrí medzi priekopníkov v tejto oblasti.

Výskumná báza a laboratóriá spoločnosti v Cambridgeshire sú postavené podľa najmodernejších poznatkov a využívajú najpokrokovejšie zariadenia a technológie. Ich manažment kvality je certifikovaný ISO9001:2008 a tiež ISO 13485:2003. CNS udržiava profesionálne vzťahy so špecializovanými inštitúciami, ktoré sa zaoberajú výživou a vedou v oblasti potravinárstva, je zároveň členom Britskej asociácie pre In Vitro diagnostiku (BIVDA).

Cieľ CNS

Cieľom CNS je poskytovať klientom diagnostické testy najvyššej kvality, podporu a služby na najvyššej úrovni. Firma sa špecializuje na imunológiu a diagnostiku infekčných a autoimunitných chorôb.

CNS poskytuje najinovatívnejšie testy s CE značkou kvality a neustále pokračuje vo výskume nových technológií, ktoré dokážu poskytnúť celé spektrum testov, ktoré dokážu pomôcť svojim zákazníkom pri hľadaní a dosiahnutí dobrého zdravia.